Sesja narzeczeńska - czy warto? - Fotografia Łódź
17176
post-template-default,single,single-post,postid-17176,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
sesja-narzeczenska-lodz

Sesja narzeczeńska – czy warto?

Wiele par podczas wyboru fotografa i pakietu ślubnego zastanawia się również nad pytaniem: Czy warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Decyzja zawsze należy do narzeczonych. Jest jednak kilka kwestii, które chciałabym poruszyć przy tym temacie 🙂

Cześć, to ja. Wasz fotograf ślubny.

Sesja narzeczeńska to świetny moment na to, aby zapoznać się z Waszym potencjalnym fotografem ślubnym. Podczas takiego spotkania możecie się przekonać czy odpowiada Wam jego styl pracy. Czy nadajecie na tych samych/podobnych falach. I czy po prostu dobrze się czujecie w jego towarzystwie.

W trakcie spotkania macie też możliwość „na żywo” omówić masę szczegółów. Jeśli będziecie chcieli bardzo chętnie podzielę się w Wami swoim dotychczasowym doświadczeniem i chętnie podpowiem ciekawe pomysły.

Trening czyni mistrza!

Co więcej podczas takiej sesji macie możliwość poćwiczyć pozowanie przed obiektywem. Nie każdy czuje się komfortowo w takiej sytuacji, więc jeśli przećwiczycie to już wcześniej, przekonacie się, że wcale to nie jest takie trudne i straszne. I dzięki temu podczas ślubu, wesela czy sesji plenerowej będziecie spokojniejsi i bardziej wyluzowani 🙂

fotograf-lodz
Sesja dla par, Łódź

Pomysł na prezent.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być również wspaniałym pomysłem na przykład na podziękowanie. Często podczas wesela para młoda dziękuje swoim rodzicom za wspólnie spędzone dzieciństwo, poświęcony czas i trud włożony w wychowanie. Pięknie wykonany album z Waszymi fotografiami z sesji narzeczeńskiej lub ramka ze zdjęciami będzie wyjątkowym prezentem, który z pewnością znajdzie specjalne miejsce w domu Waszych Rodziców.

Album ze zdjęciami z Waszego dzieciństwa również może być ciekawym pomysłem na prezent. Gdybyście chcieli, chętnie pomogę Wam przy realizacji takiej pamiątki. Zapewniam Was, że Wasi Rodzice będą zachwyceni 🙂

album-lodz
Album ze zdjęciami – pamiątka na całe życie

Pamiątka na całe życie.

Na koniec chciałabym dodać, że zdjęcia z sesji narzeczeńskiej same w sobie są wspaniałą pamiątką na całe życie. Okres narzeczeński mija bardzo szybko. A fotografie pomogą Wam go zapamiętać na długie lata. Dzięki nim będziecie mogli ponownie przenieść się do tamtego momentu. Przypomną Wam jak bardzo byliście zakochani i zapatrzeni w siebie oraz… jakie niepowtarzalne łączy Was uczucie.

❤

No Comments

Post A Comment