FAQ Fotografia Łódź - odpowiadam na najczęściej zadawane pytania.
16364
post-template-default,single,single-post,postid-16364,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
skowronska-fotografia

FAQ – odpowiadam na najczęściej zadawane pytania.

Ile trwa sesja?

Sesja rodzinna trwa około 1 – 1,5 godziny. W przypadku reportaży lub sesji okolicznościowych, przedział czasowy ustalamy indywidualnie.

Jak przygotować się do sesji?

Na to pytanie odpowiedziałam w tym wpisie.

Czy usuniesz moje niedoskonałości?

Umówmy się, nikt nie jest zadowolony, gdy w dniu sesji pojawia się nam na twarzy wielka krosta. Tego typu zmiany usuwam. Tak samo jak siniaki, zadrapania czy blizny. Cenię natomiast naturalność i staram się uwieczniać rzeczywistość taką jaka jest, dlatego niczego nie pomniejszam/powiększam.

Jaka jest cena za sesję?

Zachęcam do zapoznania się z różnymi rodzajami pakietów w zakładce „Oferta”. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Czy dostanę pozostałe zdjęcia bez obróbki?

Jestem świadoma tego, że każdy z nas ma inny gust i inne poczucie estetyki. Dlatego oglądając moje portfolio zwróć proszę uwagę na całość (kadry, kolorystykę, kompozycję, nasycenie barw). Na tej podstawie zastanów się proszę, czy moja praca spełnia Twoje oczekiwania. Jest to mój styl fotografii, którego nie zmieniam. Zdjęcia przed obróbką nie są efektem końcowym i wymagają dopracowania, dlatego nie oddaję klientom zdjęć bez obróbki.

fotograf-lodz
Sesja dla par, Łódź
Dojeżdżasz na sesje?

Tak, posiadam prawo jazdy, więc z przyjemnością dojadę w miejsca oddalone od Łodzi do 30 km. W przypadku innych miejscowości jest to kwestia do uzgodnienia.

Co jeśli będzie zła pogoda podczas sesji plenerowej?

Jeżeli wiadomo, że danego dnia na który się umówiliśmy będzie padać (i nie jesteście tym faktem zachwyceni), możemy umówić się na inny, dostępny termin lub plener zamieniamy na wnętrze.

Czy w trakcie sesji mogą uczestniczyć zwierzęta?

Oczywiście. To przecież też członkowie rodziny, więc bardzo chętnie ich sfotografuję. A swoją drogą kocham niemal wszystkie zwierzaki (jakoś nie mogę się przekonać do pająków…). Jak byłam mała myślałam nawet o tym, żeby zostać weterynarzem 🙂

fotograf-zwierzat-lodz
Fotografia zwierząt, Łódź

Chciałabym mieć piękną pamiątkę w postaci zdjęć, jednak nie lubię pozować… Co mogę zrobić?

Podczas sesji ze mną nie musicie pozować do zdjęć. Nawet zachęcam Was do tego, żebyście nie patrzyli w moją stronę, tylko skupili się na sobie nawzajem. Uwierzcie mi – wtedy wyjdą najpiękniejsze ujęcia.

fotograf-lodz
Sesja rodzinna niedaleko Łodzi
No Comments

Post A Comment