Sesja rodzinna - męski spacer w górach - Fotografia Łódź
16304
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16304,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Category
Photography, Sesja rodzinna

Sesja rodzinna – męski spacer w górach

Czy może być coś wspanialszego niż spacerowanie w malowniczym miejscu, z widokiem na przepiękne górskie szczyty podczas zachodu słońca, który swoimi promieniami otula wszystko dookoła?

 

Tak! Jeśli spacerujemy w gronie najbliższych nam osób! Podczas wakacji w górach wybrałam się wraz z moimi wspaniałymi chłopakami na krótką wycieczkę. Zabrałam aparat i po prostu robiłam zdjęcia. Teraz z perspektywy czasu widzę, że są to jedne z najpiękniejszych zdjęć, jakie mamy w rodzinnym albumie.

 

Nie przygotowywaliśmy się szczególnie do tych zdjęć. Na szybko wybierałam ubrania z szafy, które wzięliśmy na nasz wyjazd. Była to spontaniczna sesja, ale i jednocześnie ważna nauka dla mnie.

 

Żeby zatrzymać piękne, ulotne momenty wcale nie trzeba niewiadomo jakich przygotowań. Najczęściej wystarczą pełne miłości relacje pomiędzy Wami. A gdy w pakiecie dochodzi zachód słońca w górach, to nie ma już nic cudowniejszego ❤